Ruční výroba z kůže www.tomaslinger.cz. Doživotní záruka!

Kožené pouzdra iPad a iPhone

Kožené pouzdra iPad a iPhone

Kožené pouzdra iPad a iPhone ruční výroba, vlastní design značkové peněženky Tomas Linger
iphone 5s

iphone 5s

pouzdro pro iphone 5s kožené kožené peněženky pouzdra na doklady z kůže
Historie kožené peněženky
Peněženka je malý, často velké nástroj kapsa pro uložení hotovosti, a jiné drobné předměty, jako jsou kreditní karty, bankovní karty, řidičské průkazy, identifikační karty a jiné cennosti, jako jsou tyto. Semínka konopí Dutch Passion cz skladem shop. Obvykle je vyroben z materiálů, jako je kůže, nebo syntetických materiálů. Typicky, peněženky jsou spojeny s muži, protože většina žen nést podobný předmět známý jako kabelky. Nicméně, v moderní společnosti, mnoho žen se také nosit peněženky, protože jsou menší a často mnohem pohodlnější. Některé ženy nosit kabelky s peněženkami zastrčené uvnitř nich. Peněženky byly vynalezeny v pozdní 1600, téměř okamžitě poté, co byl představen papírové měny. Měna Papír byl vynalezen v Massachusetts v roce 1690. Prior k tomuto, jednoduché peněženky byly použity nosit kovové mince. Tyto peněženky připomínal malé, stahovací šňůrkou tašky. První peněženky byly obvykle vyrobeny z krávy nebo koně kůže, a měl jednu malou kapsu na kterých by se lidé umístit své identifikační karty (vím, pak jako navštívenky). Dnešní moderní peněženky, která má mnoho různých sloty pro mnoho našich karet byl vynalezen v roce 1950, a to z důvodu vynálezu první kreditní karty. Peněženky zůstal prakticky stejný po celé 20. století, s výjimkou peněženky na suchý zip, který byl představen v roce 1970. Pozdní 20. století, v roce 1996, to, co je známé jako All-ETT peněženka peněženky byl vynalezen. Tento typ peněženky snižuje objemnost původního peněženky téměř o polovinu. V 21. století, peněženky se vyvinuly v mnoha ohledech, včetně mnoha tvarů, velikostí a barev, vše převážně ze stylistických účely, spíše než funkce. Peněženky jsou obrovským hitem mezi boxech kapes, které se zaměřují na lidi nesoucí peněženky v kapsách svých kalhot. Aby se tomu zabránilo, někteří majitelé peněženka mají řetězce spojují své peněženky svých kalhot. Ostatní vlastníci peněženka má vnitřní kapsy na kabátů, takže nemohou být pit-do kapsy, aniž by si všiml. Ačkoli peněženka byl původně navržen tak, aby nosit hotovost, v moderní společnosti se stále častěji používají pro přepravu kreditní karty. S pokročilými systémy bank a jiných peněžních ústavů, lidé mají pocit, že nosit hotovost je často zbytečné a hádka. Někteří lidé stále rádi nosit změny peněženky, což může být výhodné pro menší nákupy, kde pomocí kreditní karty nebo bankovní karty by bylo hloupé a nehospodárné.
Linger

Linger

Kožené peněženky a pouzdra pro iPhone a iPad ruční česká výroba.

Ruční Dřevo design značka Tomas Linger iPhone Dock


Potřebujete jedinečný nabíjecí stanice pro nabíjení vašeho iPhone obaly na stole?Podívejte se na ručně vyráběné dřevěné iPhone dock , může být schopen upoutat vaši pozornost.

Jedná se o multifunkční nabíjecí stanice určené pro iPhone 5 a iPhone 4/ 4S, a ruční Chris Fandz, Crafter v Baton Rouge. Jak můžeme vidět z obrázků, dock iPhone nabízí jednoduchý a praktický design a je vyroben z dubového překližky a broušené hladké měkké na dotek konce, zatímco vařené úprava lněnýolej je dokovací stanice pro iPhone odolnější.Kromě toho, zakázkový navržený držák udržuje váš iPhone s nebo bez ochranného případě na místě, zatímco prohnutý vodič cesta zabraňuje nabíjení kabel z zamotání. Kromě toho, dock iPhone také nabízí vhodné místo pro uložení vašich brýlí, a tam je také mnoho úložného prostoru v zadní části dokovací stanice pro vaše zboží a peněženku.
 

Ruční dřeva iPhone dock značky Tomas Linger je ceněný na 36 dolarů USD. Pokud máte zájem, přejděte na Etsy pro více informací. Kromě toho, Pokud budete potřebovat další možnosti, které by mohly líbit zkontrolovat DUO iPad stojan a dokovací stanicí pro iPhone a další pomocí "iPhone dock" tag.

iPad

iPad

Obaly pro tablet pouzdra na telefony a smartfoun kožené peněženky pánské dámské na míru.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one